Asmeninė kredito linija

Kartais tiksliai žinote, kiek pinigų Jums gali prireikti, pavyzdžiui, jei perkate namą ar mašiną. Tačiau jei sugalvojote remontuoti namus, susitvarkyti kiemą, reikiamą sumą galite numatyti tik labai apytiksliai. Kad įpusėję darbus nepritrūktumėte pinigų, ir nereikėtų vėl tvarkyti naujos paskolos formalumų banke, Jums labai tiktų pasinaudoti asmenine kredito linija.
Pasirašius asmeninės kredito linijos sutartį, Jums atskiroje sąskaitoje bus suteiktas kredito limitas. Vienerius metus pasinaudoti šioje sąskaitoje esančiais pinigais galėsite kada tik panorėsite ir kam tik panorėsite. Nereikės pildyti papildomų prašymų ar pristatyti dokumentų. Jei kredito limito naudojimosi metu grąžinsite dalį pinigų, o vėliau Jums jų prireiks, vėl galėsite juos paimti. Tai lyg asmeninė sąskaita, skirtumas tik tas, kad pasibaigus atitinkamam laikotarpiui, išnaudotą sumą turėsite grąžinti bankui.
Kokia kredito limito suma bus nustatyta, priklausys nuo Jūsų kredito istorijos, pajamų, finansinių įsipareigojimų. Jeigu Jūsų kredito istorija ideali ir pagal asmeninio kredito reitingą priklausote A grupei, suma gali būti labai didelė. Kuo žemesnis asmeninio kredito reitingas, tuo mažiau pasiskolinti galėsite, o palūkanos bus aukštesnės.
Labai naudinga yra tai, kad palūkanos bus skaičiuojamos ne nuo viso kredito limito, tačiau tik nuo tos sumos, kurią jau būsite panaudojęs. Kai kurie bankai taiko mokestį už nepanaudotą kredito limito sumą.
Kol naudojate nemokamas kreditas limitą, galite panaudotus pinigus grąžinti norimu dažnumu, ar iš viso negrąžinti. Mokėti šiuo metu turėsite tik palūkanas. Kai baigsis kredito limito naudojimo terminas, išnaudotas lėšas turėsite grąžinti per keletą metų. Palūkanos šiam kredito tipui bus taikomos kintamosios ir priklausys nuo Jūsų kredito istorijos, paskolos dydžio, lojalumo bankui, valiutos, kuria skolinatės.
Taip pat jei nespėjote atlikti numatytų darbų per numatytą kredito limito naudojimosi laiką, sutartį galite pratęsti. Tiek pasirašant sutartį pirmą kartą, tiek ją pratęsiant, bankui mokamas sutarties administravimo mokestis.
Jei norite sudaryti asmeninės kredito linijos sutartį, tai galite atlikti internetu, per savo internetinį banką, telefonu, taip pat atvykus į savo banko padalinį.

Comments are closed.